O firmie

O nas

Dzięki nam Państwa projekty staną się komfortową rzeczywistością.

Jesteśmy dynamiczną firmą, posiadającą doświadczony zespół i niezbędne zasoby, które umożliwiają nam profesjonalne wsparcie i działanie z sukcesami na szeroko rozumianym rynku branży budowlanej i infrastrukturalnej.

Jako Partner realizacji oferujemy kompleksowe wykonawstwo robót ziemnych, w tym: zabezpieczenie wykopów (ścianki berlińskie, ścianki z grodzic), odwodnienie wykopów, jak również oferujemy usługi związane z kanalizacją przemysłową, przewiertami, odwodnieniami, a także projektowaniem i wykonawstwem całych inwestycji. Dodatkowo oferujemy kompleksową organizację placu budowy, montujemy i wynajmujemy mobilne zaplecza kontenerowe np. biurowe, socjalne (szatniowe), magazynowe, sanitarne, drogi i platformy tymczasowych na potrzeby budowy.
Kontynuujemy bogatą tradycję oferowania wysokiej jakości usług i produktów, podkreślając naszą dumę z dotychczasowych osiągnięć i dziedzictwa. Dynamiczna ewolucja pozwoliła nam natomiast dostosować firmę do najnowszych trendów rynkowych, a także zoptymalizować proces obsługi naszych kontrahentów i odbiorców współczesnego rynku. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i możliwości.
Szeroka gama oferowanego asortymentu pozwala nam być partnerem na wielu etapach, zapewniając nie tylko wysoką jakość, ale także konkurencyjne ceny, terminowość i niezawodne dostawy.
Nasza oferta produktów jest zróżnicowana i kompleksowa, aby sprostać różnorodnym potrzebom budowlanym czy infrastrukturalnym, a także tymczasowe pomieszczenia robocze i pracownicze najwyższej jakości wg. indywidualnych potrzeb.
Jeśli poszukujesz zaufanego partnera w realizacji oraz dostawcy innowacyjnych rozwiązań wspierających projekty budowlane czy infrastrukturalne, to jesteśmy gotowi stać się Twoim partnerem.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć współpracę i osiągnąć sukces w biznesie.

100%
Satysfakcji Klienta

Dlaczego wybrać naszą firmę?

Tworzymy i zabezpieczamy przestrzeń dla Twoich pomysłów

Budujesz? Remontujesz? Modernizujesz? Potrzebujesz przestrzeni magazynowej? Jesteśmy, aby pomóc! Nasza firma oferuje: ekspertów, wiedzę, wsparcie, niezbędne zasoby i szeroki zakres usług, dzięki czemu fachowo wspieramy projekty z branży budowlanej i infrastrukturalnej.​

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, zarówno naszych, jak sprawdzonych dostawców.

Nasza różnorodna oferta pozwala na dopasowanie produktów do konkretnych projektów, nawet tych o najbardziej indywidualnym charakterze.

Nie jesteśmy firmą Krzak. Mamy wiele lat doświadczenia w szeroko rozumianej branży budowlanej i infrastrukturalnej, które chętnie wykorzystujemy z korzyścią dla naszych Klientów.

Dostarczamy produkty na czas, by projekty nie opóźniały się.