Dostawcy

Renomowana firma oferująca systemy do uniwersalnego pokrycia dachowego, a także płytki dachowe przeznaczone do wykańczania dachów i elewacji budynków mieszkalnych, reprezentacyjnych i zabytkowych, a także płyty płaskie elewacyjne

H+H oferuje elementy budowlane stosowane do budowy ścian jedno- i wielowarstwowych, zewnętrznych oraz wewnętrznych, zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i rolniczym oraz silikaty, czyli  wyroby wapienno-piaskowe do budowy ścian nośnych.

Światowy lider w produkcji materiałów budowlanych, zajmujący czołową pozycję w branżach: cementu, kruszyw, betonu i gipsu. Lafarge to renomowany partner biznesowy,  ułatwiający realizację projektów budowlanych na każdym etapie inwestycji.

Producent cegieł i bloczków wapienno-piaskowych czyli silikatów. Stosowanych do budowy ścian konstrukcyjnych, działowych, międzymieszkaniowych nawet o podwyższonych wymaganaich akustycznych, ścian fundamentowych i piwnic, ścian elewacyjnych, warstw licowych oraz małej architektury.

Grupa Kapitałowa SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. Oferuje bogatą gamę wyrobów chemii budowlanej. Firmę cechuje najwyższa jakość oraz bogate doświadczenie. 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi z fabryk SOLBET. 

Firma Trzuskawica jest liderem na rynku krajowym  w zakresie wydobycia kamienia wapiennego, jak i w produkcji wapna. Produkty cenionej na rynku firmy Trzuskawica wykorzystywane są  bardzo często w projektach m.in.: budowlanych, infrastrukturalnych, ochronie środowiska, rolnictwie, przemyśle oraz drogownictwie.